Autoryzacje

Autoryzacje

Informujemy, że firma CYBERlabs-Systemy Informatyczne, właściciel serwisu CYBERchata.pl posiada potwierdzone certyfikatami autoryzacje w zakresie doradztwa, sprzedaży i instalacji następujących marek:

Autoryzacje - SATEL - MADE TO PROTECT

Autoryzacje - BCS

Autoryzacje - Fibaro Instalator

BleBOX

Autoryzacje - POPP

Autoryzacje - Certified POPP Reseller

Producenci

Firma SATEL jest polskim producentem systemów alarmowych i kontroli dostępu. Bogate portfolio produktów, to pewność, że jesteśmy w stanie dobrać dla Klienta odpowiedni sprzęt i spełnić oczekiwania. Dlatego autoryzacje, które posiadamy, pozwalają nam na wykonanie i konfigurację systemów na najwyższym poziomie. W skrócie – produkty firmy, to wysokiej klasy sprzęt.
BCS to chiński producent systemów monitoringu wizyjnego. To jeden z producentów, będących w naszej ofercie, który w razie potrzeby, możemy integrować z systemami inteligentnego domu. W jednym miejscu, na smartfonie, czy tablecie, dodatkowo można mieć również podgląd z kamer zainstalowanych na posesji, czy w lokalu. Bezawaryjność i prostota systemów BCS, to gwarancja długiego użytkowania. Podsumowując, sprzęt tego producenta ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny produktów.
Firma FIBARO, to polski producent rozwiązań dla domów inteligentnych. Produkty pracują w oparciu o protokół Z-Wave, co przede wszystkim, w praktyce oznacza możliwość stosowania na już istniejących instalacjach, bez konieczności prowadzenia dedykowanych tras kablowych. Ilość dostępnych urządzeń tego producenta umożliwia stworzenie w pełni inteligentenego rozwiązania sterującego domem lub mieszkaniem. Dodatkowo, możliwość integracji innych produktów pracujących w protokole z-wave, sprawia, że system staje się bardziej funkcjonalny i co najważniejsze, bardziej inteligentny w kwestii sterowania.
Firma BleBOX, to polski producent modułów do automatyki domowej, które nie wymagają centrali – do działania wystarczy sieć WiFi, a więc, co najważniejsze, nie trzeba stosować dedykowanych instalacji. BleBox stworzony w 2013 roku przez autorów m.in. polskiego Wynalazku Roku. Firma jest autorem ponad 30 innych innowacji technologicznych i produktowych.
W przeciągu sześciu lat ewaluowała od lokalnego start-up’u do międzynarodowego przedsiębiorstwa dostarczającego innowacyjne produkty. Firma istnieje w ponad 30 krajach Świata, w tym Chinach.
Ich produkty są całkowicie projektowane i produkowane w Unii Europejskiej (w szczególności w Polsce i w Niemczech).
Firma posiada własne laboratoria badawcze. Kwestię jakości i niezawodności traktują bardzo poważnie, dlatego na produkty BleBox producent udziela 5-letniej gwarancji. W ten sposób tworzy markę opartą na zaufaniu. Ponadto produkty BleBOX nasza firma może również integrować z systemem FIBARO.
Firma POPP, to niemiecki producent elementów dla domów inteligentnych pracujących w oparciu o protokół Z-Wave. Zapewnia on integrację z systemami FIBARO, jak również stworzenie systemu opartego na produktach firmy POPP, z którymi można integrować sprzęt największych producentów automatyki domowej opartej o protokół Z-Wave.
Posiadanie autoryzacji producentów urządzeń, to przede wszystkim gwarancja, że osoba, która zajmuje się naszymi Klientami, to wykwalifikowany specjalista. Każdy z certyfikatów, to dokument którego wystawca weryfikuje wiedzę odpowiednim testem sprawdzającym poziom wiedzy i kompetencje.
Dlatego jesteśmy dumi z tego, że możemy świadczyć Klientom usługi na najwyższym poziomie.
Zlecając pracę nam, Klienci mają gwarancję, że zajmiemy się sprawą przede wszystkim kompleksowo. Od projektu, przez dobór i zakup potrzebnego sprzętu, aż po wykonanie i konfigurację. Na każdym etapie ściśle współpracujemy z Klientem i nie robimy niczego, na co nie mielibyśmy akceptacji Klienta.

Autoryzacje powyższych Producentów, to gwarancja ciągłego doskonalenia wiedzy i umiejętności produktów, które proponujemy naszym Klientom.