Systemy

Systemy

Prowadzimy sprzedaż, certyfikowaną instalację oraz showroom.

FibaroSystem FIBARO jest produkowany w Polsce. System nie wymagający specjalnych instalacji. Przede wszystkim, nadaje się do zainstalowania w istniejącej instalacji elektrycznej. Znacznie poszerza to możliwość zastosowania systemu nawet w już istniejących i będących w użytku domach i mieszkaniach.

System FIBARO:

 • Centrala (Home Center 3, Home Center 2, Home Center Lite)
 • Dimmer 2
 • Roller Shutter 3
 • Single Switch 2
 • Double Switch 2
 • Smart Module
 • Double Smart Module
 • Smart Implant
 • RGBW Controller
 • Wall Plug
 • Door / Window Sensor
 • Flood Sensor
 • Smoke Sensor
 • CO Sensor
 • Motion Sensor
 • Swipe
 • The Button
 • KeyFob
 • Heat Controller + Temperature Sensor
 • Intercom

Centrala Home Center 3 / Centrala Home Center 2 / Centrala Home Center Lite

system home centerHC3system home center lite

Specjalistyczne urządzenie, będącym centrum sterowania naszym systemem inteligentnego budynku. Centralka Home Center umożliwiają zarządzanie przede wszystkim urządzeniami systemu FIBARO i co najważniejsze, innymi certyfikowanymi produktami Z-Wave. System z wszystkimi funkcjami dostępny jest z poziomu przeglądarki internetowej lub aplikacji na urządzenia mobilne (system Android oraz iOS). System Home Center posiada preinstalowaną bibliotekę wtyczek (pluginów) dla urządzeń multimedialnych i smart tv, kamer, systemów alarmowych, kontroli, termostatów, wspiera na przykład sterowanie systemem XMBC (multimedialne centrum rozrywki na platformę Raspberry PI). Prosty kreator wizualny umożliwia szybkie budowanie tzw.scen, z kolei zaawansowani użytkownicy mogą korzystać z języka programowania LUA (ma go system w Home Center 3 i Home Center 2).

System FIBARO

i jego oprogramowanie zapewnia prywatność i co najważniejsze, gwarantuje ciągłość działania, nawet w przypadku braku połączenia z internetem. Centralki posiadają system recovery, zapisujący kopię konfiguracji lokalnie, dodatkowo można zapisać ją w chmurze FIBARO. System pozwala na przywrócenie konfiguracji w razie awarii. Metalowa, w kolorze srebrnym lub czarnym (HC3, HC2) obudowa, wraz z wskaźnikami LED sprawia, że system prezentuje się elegancko i współgra z elementami wyposażenia audio-video. Systemem podobnie steruje się zarówno w domu, jak i z drugiego końca świata, odpowiednia konfiguracja zapewnia bezpieczeństwo sterowania naszym domem i mieszkaniem. Centralka Home Center Lite jest mniejszą 'siostrą’ Home Center 2, z mniejszą ilością możliwych do podłączenia urządzeń systemu oraz posiadająca funkcję przechowywania danych w chmurze.

Dimmer 2

 system dimmer

To uniwersalny moduł regulujący przede wszystkim natężenie światła i współpracujący z różnymi źródłami oświetlenia. Ponadto Dimmer 2 może być wykorzystywany jako ściemniacz lub wyłącznik, zarówno w instalacjach dwu-, jak i trzyprzewodowych. Urządzenie posiada funkcję pomiaru zużywanej energii i mocy czynnej prądu oraz zaawansowane zabezpieczenia chroniące przed przegrzaniem, przeciążeniem czy spadkiem napięcia. Prawidłowa konfiguracja urządzenia pozwala lepiej wykorzystać żywotność żarówek i obniża zużycie prądu.

Roller Shutter 3

 system roller shutter

Roller Shutter 3 to niewielki moduł, który umożliwia sterowanie domowymi urządzeniami, takimi jak: elektryczne rolety, markizy, żaluzje czy bramy. Kalibracja modułu sprawia, że możliwe jest precyzyjne ustawianie lamelek i skrzydeł bram w pozycji wybranej przez użytkownika. Urządzenie dodatkowo posiada funkcję pomiaru zużywanej energii oraz mocy czynnej prądu.

Single Switch 2

system single switch

Single Switch 2, to bardzo funkcjonalny moduł umożliwiający przede wszystkim zdalne sterowanie sprzętami działającymi na zasadzie włącz – wyłącz np. oświetleniem, klimatyzatorami, pompami ciepła, piecami, systemami podlewania, a także sterowanie gniazdkami elektrycznymi – zarządzanie sprzętami AGD, TV itd. FIBARO Single Switch 2 umieszcza się w puszce włącznika ściennego lub tam, gdzie istnieje potrzeba wysterowania dowolnego odbiornika o mocy nieprzekraczającej 2,5 kW. Moduł dodatkowo posiada funkcję pomiaru zużywanej energii oraz mocy czynnej prądu. System FIBARO w centralkach pozwala na wyświetlanie tych wartości.

Double Switch 2

system double switch

FIBARO Double Switch 2 to moduł umożliwiający zdalne sterowanie dwoma obwodami i sprzętami na zasadzie włącz – wyłącz. Urządzenie montuje się w puszce włącznika ściennego lub tam, gdzie istnieje potrzeba sterowania dwoma odbiornikami o mocy maksymalnej 1,5 kW. Double Switch 2 może być włączany zdalnie lub przy pomocy tradycyjnego przycisku. Moduł dodatkowo posiada funkcję pomiaru zużywanej energii oraz mocy czynnej prądu. System FIBARO w centralkach pozwala na wyświetlanie tych wartości.

Smart Module / Double Smart Module

Zdalnie sterowane FIBARO Smart Module i Double Smart Module są Smart Modulezaprojektowane do włączania i wyłączania urządzeń lub obwodów elektrycznych.
Smart Module (FGS-214) pozwala kontrolować jedno urządzenie lub obwód, a Double Smart Module (FGS-224) pozwala kontrolować maksymalnie dwa urządzenia lub obwody.
Kompaktowy rozmiar urządzenia pozwala na instalację produktu w obudowach innych urządzeń. Urządzeniami można sterować za pośrednictwem sieci Z-Wave, ale również dodatkowo za pomocą podłączonych bezpośrednio do niego przycisków.Double Smart Module

 • Działa z różnymi typami przełączników i przycisków.
 • Wspiera tryb chroniony Z-Wave: S0 z szyfrowaniem AES-128 i S2 Authenticated z szyfrowaniem opartym na PRNG.
 • Działa jako wzmacniacz sygnału Z-Wave (wszystkie urządzenia niebateryjne w sieci, będą działać jako wzmacniacze sygnału w celu zwiększenia niezawodności sieci).
 • Może być używany ze wszystkimi urządzeniami z certyfikatem Z-Wave Plus i powinien być kompatybilny z takimi urządzeniami produkowanymi przez innych producentów.

W celu korzystania z wszystkich funkcji urządzenia, musi ono współpracować z kontrolerem obsługującym Z-Wave Plus oraz trybem Security.

Smart Implant

system smart implant

Urządzenie do zadań specjalnych.
Smart Implant to owoc pracy nad rozszerzeniem funkcjonalności Universal Binary Sensora, wynikającej z analizy potrzeb Instalatorów oraz użytkowników systemu FIBARO.
Przygotowaliśmy wszechstronny Smart Implant, aby przede wszystkim zwiększyć możliwości integracji urządzeń nieinteligentnych z systemem FIBARO oraz podsunąć Instalatorom rozwiązanie problemów instalacyjnych klientów.

Kontrola urządzeń:
– sterowanie urządzeniami
– do 12 możliwych akcji przypisanych do sceny

Obsługa sensorów:
– dwóch czujników binarnych lub 0-10V
– wbudowany czujnik temperatury
– do 6 cyfrowych czujników temperatury Dallas DS18B20 lub jednego czujnika temperatury oraz wilgotności DHT‑22

RGBW Controller 2

system rgbw controller

RGBW Controller 2 umożliwia zdalne sterowanie taśmami LED RGB i RGBW. Podłączone odbiorniki mogą być zasilane napięciem 12 lub 24 V. Użytkownik może w prosty sposób sterować oświetleniem i zmieniać kolor światła, korzystając z intuicyjnej aplikacji FIBARO. RGBW Controller ma dodatkowo możliwość współpracy z maksymalnie czterema sensorami analogowymi 0-10V (czujnik temperatury, wilgotności, wiatru, jakości powietrza, nasłonecznienia itd.), a tym samym może zmieniać barwę oświetlenia w domu w zależności od pogody panującej na zewnątrz czy pory dnia.

Wall Plug

system wall plug

FIBARO Wall Plug to niewielki przełącznik Z-Wave w formie przejściówki go gniazdka elektrycznego. Umożliwia sterowanie dowolnymi urządzeniami o mocy do 2,5 kW i wyposażony jest dodatkowo w funkcję pomiaru energii oraz mocy czynnej prądu. Wbudowany krystaliczny pierścień LED odpowiednim kolorem sygnalizuje poziom aktualnego poboru energii elektrycznej. System FIBARO w centralkach pozwala na wyświetlanie tej wartości.

Door / Window Sensor

system door / window sensor

Door / Window Sensor to uniwersalny, zasilany bateryjnie czujnik zbliżeniowy, kompatybilny ze standardem Z-Wave. Urządzenie poszerza możliwości systemu FIBARO o monitorowanie otwarcia drzwi, okien i bram. Wykorzystuje się je w automatycznym sterowaniu światłem oraz systemach bezpieczeństwa. Obudowa urządzenia jest dostępna aż w 7 kolorach, co oznacza, że bez trudu można je dobrać do kolorystyki okien i drzwi.
Door / Window Sensor posiada dodatkowo wmontowany czujnik temperatury.

Flood Sensor

system flood sensor

FIBARO Flood Sensor to uniwersalny czujnik zalania i temperatury kompatybilny ze standardem Z-Wave.
Można go umieścić zarówno na podłodze, jak i na ścianie, wykorzystując wejścia na wyprowadzenie styków sondy. Urządzenie może być zasilane bateryjnie (działa przez ok.2 lata) lub przewodowo (12/24V DC).
O zalaniu informuje wbudowany wskaźnik LED i alarm dźwiękowy, dodatkowo czujnik przechyłu wysyła powiadomienia w przypadku przesunięcia lub przewróceniu sensora. Dioda LED może być na przykład wykorzystywana podczas testu zasięgu sieci Z-Wave. Flood Sensor jest odporny na podtopienie i dryfuje na wodzie.

Smoke Sensor

system smoke sensor

FIBARO Smoke Sensor to uniwersalny, optyczny detektor dymu, kompatybilny ze standardem Z-Wave. Można go umieścić na suficie lub ścianie i jest zasilany wytrzymałą baterią (działa około 3 lat). Wykrycie dymu jest sygnalizowane dźwiękowo i miganiem diody LED oraz poprzez wysłanie informacji do sieci Z-Wave. Ponadto, urządzenie posiada wbudowany czujnik temperatury, który może uruchomić alarm, gdy wykryje wysoką temperaturę. Domownicy zostaną ostrzeżeni, nawet gdy pożar odbywa się bez wydzielania dymu. Wbudowana czarna skrzynka jest przydatna podczas analizy przyczyny zdarzenia.

CO Sensor

Czujnik czadu. Chroni przed niewidocznym zagrożeniem.system co sensor Dodatkowo posiada czujnik temperatury, alarm dźwiękowy oraz diodę LED. Certyfikowany czujnik czadu o wyjątkowej precyzji pomiaru. Wykryje nawet nieznacznie podwyższone ilości tlenku węgla, które w dłuższej perspektywie mogą wpływać na Twoje samopoczucie, zdrowie , a nawet życie. Przy wyższych stężeniach natychmiast powiadomi Cię o zagrożeniu. Czujnik czadu zadziała nawet bez łączności z systemem, a jego praca jest stale monitorowana.

Motion Sensor

system motion sensor

Motion Sensor to uniwersalny multisensor kompatybilny ze standardem Z-Wave. Urządzenie po pierwsze, wykrywa ruch, a dodatkowo mierzy temperaturę i natężenie światła, a poprzez detekcję drgań informuje o próbach sabotażu. Jego montaż jest szybki, bezinwazyjny i możliwy na dowolnej powierzchni. Motion Sensor jest zasilany bateryjnie i aktualizowany bezprzewodowo, a jego czułość można dopasować do potrzeb domowników, Wbudowana dioda LED o kształcie źrenicy informuje o ruchu oraz zmianach temperatury i dodatkowo może służyć jako tester sieci Z-Wave.

Swipe

system swipe

FIBARO Swipe to rewolucyjne urządzenie, które przede wszystkim umożliwia aktywowanie scen lub włączanie pojedynczych urządzeń bez konieczności dotykania czegokolwiek. Wszystko odbywa się przy pomocy ruchów dłoni, do których przypisuje się konkretne działanie. Możliwości Swipe są ogromne – kilka lub jeden szybki gest wystarczy, aby np.przekształcić salon w pokój kinowy. W ten sposób można aktywować na przykład opuszczanie żaluzji, potem przygaszanie świateł, następnie włączanie wentylacji i sprzętu wideo. Co najważniejsze, Swipe można umieścić w praktycznie dowolnym miejscu domu czy mieszkania.

The Button

system button

The Button to niewielkie urządzenie o wielkim potencjale. Umożliwia aktywowanie 6 wybranych scen. Niewielkie rozmiary i bezprzewodowe działanie sprawiają, że można go umieścić praktycznie w dowolnym miejscu. Różne sceny mogą być aktywowane poprzez 1-5 krotne kliknięcia lub przytrzymanie wciśniętego przycisku. Button zasilany jest bateryjnie i może służyć jako zwykły włącznik urządzeń. Dostępny jest w 8 kolorach.

KeyFob

FIBARO KeyFob to inteligentne urządzenie, które można mieć zawsze ze sobą, np.jako brelok do kluczy. Posiada 6 przycisków, do których można przypisywać różne funkcje, takie jak aktywowanie scen czy kontrolowanie urządzeń Z-Wave. KeyFob to zasilany bateryjnie, bezprzewodowy pilot, który sprawia, że kontrola nad domem staje się jeszcze łatwiejsza i jeszcze wygodniejsza. KeyFob został zaprojektowany z myślą o każdym szczególe. Ergonomiczny i kompaktowy kształt sprawia, że idealnie leży w dłoni i kieszeni, a wypukłe przyciski umożliwiają intuicyjne klikanie.

Przykładowa konfiguracja przycisków FIBARO KeyFob.

Heat Controller

Sprawdź jak niesamowicie proste i efektywne może być sterowanie ogrzewaniem. Heat ControllerZamiast pojedynczego urządzenia sterującego FIBARO oferuje inteligentne, współpracujące ze sobą głowice, które możesz zainstalować przy dowolnej liczbie grzejników. Gdziekolwiek i kiedykolwiek zarządzaj manualnie, zdalnie, głosem, za pomocą aplikacji ogrzewaniem w każdym pomieszczeniu Twojego domu. Żadne inne głowice nie oferują takiego poziomu komfortu cieplnego i takich możliwości.
Głowica termostatyczna FIBARO jest nie tylko banalnie prosta w instalacji, ale także samodzielnie się kalibruje i sprawdza poprawność podłączenia. Dla niespotykanej w urządzeniach konkurencyjnych precyzji sterowania przepływem wody, głowica FIBARO sprawdza odległość i dopasowuje się do zakresu pracy iglicy. Dzięki temu masz pewność, że montaż przebiegł prawidłowo, a samo urządzenie i system będzie zawsze działać bez zarzutu.
Kompaktowy rozmiar, elegancki kształt dopasowany do Twoich dłoni sprawia, że FIBARO Heat Controller jest wygodny w obsłudze.

FIBARO Temperature Sensor

Czujnik w prosty i bezpieczny sposób umieścisz w dowolnym miejscu swojego domu.
Zamontuj nasze głowice na każdym grzejniku w pomieszczeniu i skonfiguruj je z czujnikiem temperatury FIBARO umiejscowionym w wybranym przez siebie punkcie. Grzejniki stworzą w ten sposób prawdziwy ekosystem, będą ze sobą współpracować, by dać Ci przede wszystkim maksimum komfortu i oszczędności.
Nawet sobie nie wyobrażasz, jak osadzający się kamień może wpłynąć na jakość ogrzewania. Nasza głowica termostatyczna nie pozwoli na odkładanie się zanieczyszczeń w zaworze. Zastosowana zaawansowana technologia powoduje cykliczne wejście urządzenia w tryb odkamieniania, który przeciwdziała osadzaniu się kamienia w instalacji. Nie musisz się więc martwić o stan zaworów w swoim domu.

Intercom

FIBARO Intercom to niezwykle nowocześnie zaprojektowane urządzenie, które Fibaro Intercommożna umieścić przy drzwiach wejściowych, bramie lub wewnątrz domu. Wbudowana kamera rejestruje obraz pod kątem 180 stopni w jakości HD, a dioda IR umożliwia nagrywanie nocą. Technologia Voice Over IP (VoIP) gwarantuje czysty dźwięk bez hałasów i zakłóceń. Istnieje możliwość przechowywania nagranego obrazu na wbudowanej karcie SD. Urządzenie to można wykorzystywać do kontroli aż dwóch bramek lub drzwi. Otwarcie następuje po wpisaniu indywidualnego kodu PIN lub zdalnie, przy pomocy aplikacji FIBARO, a dodatkowo za pomocą zbliżenia przypisanego smartfonu. Dodatkowo urządzenie posiada czujnik zbliżeniowy, który wybudza podświetlenie Intercomu, co przede wszystkim, przydaje się w nocy.

Intercom nie musi być zintegrowany przez system FIBARO. Przede wszystkim to urządzenie działające autonomicznie.

Fibaro IntercomFibaro Intercom

Produkty Z-Wave innych producentów, współpracujące z FIBARO, będące w naszej ofercie i przetestowane w CYBERchata.

Sensative logo

Sensative STRIPS Door and Window Sensor (Strips Guard)

Sensative Guard Strips

Sensative Guard Strips

Sensative Guard Strips

Sensative Guard Strips

STRIPS by Sensative to ultracienki czujnik magnetyczny przeznaczony przede wszystkim do monitorowania i ochrony stanu okien lub drzwi oraz raportowania danych do kontrolera inteligentnego domu (np. system FIBARO).
Czujnik można zamontować prawie niewidocznie na przykład na ramach drzwi lub okien.

Strips Guard

składa się z dwóch elementów:

– cienki, wąski pasek jest montowany na ramie okna lub drzwi,
– mały prostokątny magnes jest montowany na ruchomej części okna lub drzwi

Dodatkowy, okrągły magnes służy tylko podczas dodawania, usuwania, resetu i wybudzania urządzenia, nie jest montowany, jako część zestawu.

Strips Guard

Sensative STRIPS mają 19,5 cm długości i tylko 3 mm grubości, certyfikat Z-Wave Plus i co najważniejsze, mogą być również używane na zewnątrz (czujniki są wodoszczelne), co pozwala nam na monitorowanie otwarcia bramy czy furtki.
Jego wbudowana bateria ma żywotność co najmniej 10 lat. Pierwszy czujnik zamontowany przez CYBERchata został uruchomiony 4 lata temu. Po tym okresie, centrala z-wave wykazuje w dalszym ciągu 100% baterii.

Strips Guard

Funkcje:

– czujnik magnetyczny
– alarm sabotażu
– wskaźnik LED
– niezwykle cienka listwa czujnikowa do drzwi i okien
– do stosowania wewnątrz i na zewnątrz (temperatura pracy od -20°C do +60°C
– prawie niewidoczny montaż na ramach drzwi lub okien
– zainstalowana na stałe bateria o żywotności co najmniej 10 lat (akumulator LiMnO2)
– technologia bezprzewodowa: Z-Wave Plus, zasięg do 40 metrów, urządzenia działają również jako repeatery i mogą rozszerzać zasięg do 150 metrów
– odległość magnetyczna ok. 15 mm

Czujnik drzwi i okien Sensative STRIPS jest dodatkowo dostępny w tańszym, w przeliczeniu na koszt pojedynczej sztuki, pakiecie z 3 sztukami czujników.

Czujnik wycieku wody i temperatury  w jednym. System Fibaro Home Center 3 wspiera STRIPS Drip (od wersji oprogramowania 5.031.33), pracuje oczywiście poprawnie z innymi centralami Z-Wave (szablony są również w nowych wersjach oprogramowania HC2).

Sensative STRIPS Drip

idealny do umieszczania wszędzie tam, gdzie może wystąpić wyciek wody. Dzięki zintegrowanemu czujnikowi temperatury Strips Drip może również ostrzegać o zagrożeniu zamarznięcia lub przegrzania.
Sensative Strips można łatwo zamontować w ciasnych przestrzeniach, a dzięki szerokim zakresowi temperatur pracy i szczelnej konstrukcji, można je umieścić wewnątrz lub na zewnątrz.
Długotrwała bateria aż do 10 lat oznacza oszczędność kosztów eksploatacji.

Sensative STRIPS Drip

Łatwy do umieszczenia w trudno dostępnych miejscach, takich jak pralka lub zlew.
Wczesne powiadomienie o zamarzaniu pomaga zapobiegać uszkodzeniom. Wyczuwa i raportuje poziomy wilgoci na większości powierzchni. Dodatkowo wbudowany czujnik temperatury może ostrzegać o zamarzaniu rur lub ekstremalnych temperaturach.
Proste połączenie z systemem inteligentnego domu Z-Wave (system Home Center 3 wspiera czujnik od wersji oprogramowania centrali 5.031.33). Żywotność baterii do 10 lat oznacza brak wymiany lub ładowania baterii. Nadaje się do użytku na zewnątrz (od 20 °C do +60 °C). Specjalna konstrukcja niebieskiego elementu montażowego sprawia, że czujnik wyczuwa najdrobniejsze zamoknięcie.

Sensative STRIPS Drip

Strips Drip

Strips Drip

Strips Drip

STRIPS Comfort

STRIPS Comfort

STRIPS Comfort

STRIPS Comfort

STRIPS Comfort to idealny czujnik do umieszczania przede wszystkim wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba pomiaru temperatury i światła.
Dzięki zintegrowanemu czujnikowi temperatury STRIPS Comfort może dodatkowo ostrzegać o zagrożeniu zamarznięcia lub przegrzania, a czujnik światła, może sterować np .: roletami, oświetleniem ogrodu , oświetleniem domu itp.
Sensative STRIPS można łatwo zamontować w ciasnych przestrzeniach, a dzięki szerokim zakresowi temperatur pracy i szczelnej konstrukcji, można je umieścić wewnątrz lub na zewnątrz, są prawie niewidoczne.
Długotrwała bateria aż do 10 lat oznacza oszczędność kosztów eksploatacji.

STRIPS Comfort

Łatwy do zamontowania, wczesne powiadomienie o zamarzaniu lub przegrzaniu, pomaga zapobiegać uszkodzeniom.
Dodatkowo wbudowany czujnik temperatury może ostrzegać np .: o zamarzaniu rur lub ekstremalnych temperaturach.
Proste połączenie z systemem inteligentnego domu Z-Wave (system Home Center 3 wspiera czujnik od wersji oprogramowania centrali 5.031.33).
Żywotność baterii do 10 lat oznacza brak wymiany lub ładowania baterii.
Nadaje się do użytku na zewnątrz (od 20 °C do +60 °C), czujnik światła: 1 – 64000 LUX.

STRIPS Comfort
 

QUBINO logo

Qubino Smart Meter

1-Phase Smart Meter

Qubino Smart Meter

służy do pomiaru energii w jednofazowych sieciach elektroenergetycznych do 65A. Mierniki mierzą energię bezpośrednio w sieciach 2-przewodowych na zasadzie szybkiego próbkowania sygnałów napięciowych i prądowych. Wbudowany mikroprocesor oblicza energię, moc i współczynnik mocy na podstawie zmierzonych sygnałów.
Urządzenie może być sterowane przez sieć Z-wave i działa jako repeater w celu poprawy zasięgu i stabilności sieci Z-Wave.
Przeznaczony jest do montażu na szynie DIN.
SmartMeter obsługuje najnowszy i najbezpieczniejszy protokół komunikacyjny dla urządzeń Smart Home – Security2 (S2). Jest wspierany przez system FIBARO Home Center 3.

Qubino 3-Phase Smart Meter

3-Phase Smart Meter

Qubino 3-Phase Smart Meter

służy do pomiarów energii w trójfazowej sieci elektroenergetycznej i może być stosowany w zastosowaniach mieszkaniowych, przemysłowych i użyteczności publicznej.
Urządzenie mierzy energię bezpośrednio w sieci 4-przewodowej zgodnie z zasadą szybkiego próbkowania sygnałów napięciowych i prądowych.
Przeznaczony jest do montażu na szynie DIN.
3-Phase SmartMeter obsługuje najnowszy i najbezpieczniejszy protokół komunikacyjny dla urządzeń Smart Home – Security2 (S2). Jest wspierany przez system FIBARO Home Center 3.

Czy wiesz, jakie to urządzenia zużywasz najwięcej w swoim domu?
Ile energii pobiera Twoja lodówka, pompa ciepła i kocioł elektryczny?

Qubino Smart Meter

mierzy zużycie energii przez Twoje urządzenia lub cały dom.
Oszczędzaj energię i obniż swoje rachunki, śledząc zużycie energii ze smartfona.

Qubino Smart Meter pozwala mierzyć zużycie, a także śledzić moc generowaną przez panel słoneczny.

Najdokładniejszy inteligentny licznik energii Z-Wave na świecie.
To jedyny licznik energii na rynku, przez który przepływa prąd.
Nie są potrzebne cęgi prądowe.
Mierzy znacznie więcej niż W i kWh.
Mierzy 9 różnych wartości: V, A, W, var, PF, import kWh, eksport kWh, kVAh, kvarh.

Qubino Smart Meter

może automatycznie wyłączać urządzenia po przekroczeniu ustawionego poboru mocy, jeśli dodasz dodatkowe styczniki – IKA lub BICOM.
Na przykład zbiornik ciepłej wody zostanie wyłączony po osiągnięciu ustawionej wartości zużycia energii.

Qubino Smart Meter dba o bezpieczeństwo w domu. Otrzymasz ostrzeżenie o nadmiernym zużyciu energii w Twoim domu.

Jesteśmy Dystrybutorem, instalatorem oraz mamy showroom.

Krótko o firmie.

Blebox.eu to marka wysokiej jakości produktów związanych z automatyką domową.
Stworzona w 2013 roku przez autorów m.in. polskiego Wynalazku Roku oraz ponad 30 innych innowacji technologicznych i produktowych. W przeciągu sześciu lat ewaluowała od lokalnego start-up’u do międzynarodowego przedsiębiorstwa dostarczającego innowacyjne produkty do ponad 30 krajów Świata, w tym Chin.
Nasze produkty są całkowicie projektowane i produkowane w Unii Europejskiej (w szczególności w Polsce i w Niemczech). Posiadamy własne laboratoria badawcze. Kwestię jakości i niezawodności traktujemy bardzo poważnie, dlatego na nasze produkty udzielamy 5-letniej gwarancji, tworząc w ten sposób markę opartą na zaufaniu.
W roku 2016 Blebox.eu został nagrodzony statuetkami: Orły “WPROST” (nagroda dla najlepszych przedsiębiorców) oraz „Innowatory 2016” (nagroda przyznawana najbardziej innowacyjnym firmom w Polsce przez redakcję Wprost, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwo Rozwoju).
W roku 2017 otrzymał wyróżnienie z rąk Prezydenta RP dla jednego z trzech najszybciej rozwijających się start-upów w Polsce – Prezydencką Nagrodę Gospodarczą.

Opis systemu.

Inteligentne domy od początku kojarzone były z drogą, skomplikowaną instalacją.
W ciagu ostatnich pięciu lat na rynku pojawiły się tańsze i mniej skomplikowane rozwiązania bezprzewodowe.
Miały one jednak tą samą wadę – do działania wymagały jednostki centralnej – urządzenia pośredniczącego w komunikacji pomiędzy użytkownikiem (a dokładniej jego smartfonem czy tabletem), a sterownikami.
Urządzenia zdecydowanie droższego niż poszczególne elementy systemu i podatnego na awarie, którego uszkodzenie powodowało paraliż całego inteligentnego budynku.
wBox to rozwiązanie unikalne na skalę światową.
Urzadzenia wBox do działania nie potrzebują dodatkowych urządzeń typu jednostka centralna czy hub.
Wystarczy zwykła sieć WiFi. Po dołączeniu do niej urządzeń, można nimi sterować z dowolnego miejsca na świecie. Bez skomplikowanej konfguracji.
Możesz zacząć od jednej „kostki” sterującej lampą, bramą, czy furtką, a potem rozbudować swój własny Inteligentny Dom dodając kolejne – według potrzeby.

Sterowniki µWiFi & WiFi

rollerGaterollerGate

Sterownik do bram rolowanych z obsługą systemów bezpieczeństwa i procentowym podglądem otwarcia bramy. Steruj z poziomu smartfona i panelu przedniego!

gateBox Pro

gateBox Pro

Moduł WiFi do wszystkich rodzajów bram! Otwieraj, zamykaj i sprawdzaj stan otwarcia bramy z dowolnego miejsca!

gateBoxgateBox

Moduł WiFi do wszystkich rodzajów bram! Otwieraj, zamykaj i sprawdzaj stan otwarcia bramy z dowolnego miejsca!

doorBoxdoorBoxOtwieraj furtkę i/lub drzwi za pomocą smartfona! Kontroluj czy drzwi lub furtka są zamknięte z dowolnego miejsca!

shutterBoxshutterBoxSterownik do rolet, okien, markiz oraz firan 230V! Współpracuje z roletami zewnętrznymi jak i fasadowymi.

shutterBox DCshutterBox DCSterownik do rolet wewnętrznych i rzymskich 12-24V DC, współpracuje również z siłownikami.

switchBox v3switchBox v3Sterownik do urządzeń i oświetlenia 230V. Mieści się w puszkach pod włącznikami i gniazdkami.

switchBoxDswitchBoxDPodwójny sterownik do urządzeń i oświetlenia 230V. Mieści się w puszkach pod włącznikami i gniazdkami.

switchBox DC

switchBox DCSterownik do urządzeń 12-24V DC. Mieści się w obudowie urządzeń.

dimmerBox v2Ściemniacz do żarówek i halogenów 230V AC. Kontrola jasności w twoim domu – nigdy więcej oślepiającego światła w nocy.

wLightBox v2wLightBox v2Sterownik do oświetlenia 12-24V LED, LED RGB / RGBW / CT. Ściemniaj i twórz własne efekty świetlne!

wLightBoxSwLightBoxSNajmniejszy na świecie ściemniacz WiFi do taśm LED 12-24V. Nigdy więcej oślepiającego oświetlenia w nocy!

pixelBoxpixelBoxSterownik dedykowany dla najnowocześniejszych taśm z linii profesjonalnej 5V i 12V digital LED, pozwala na uzyskanie nieosiągalnych dotąd efektów. Obsługuje również taśmy digital LED typu WS2812/WS2811.

saunaBox

saunaBox

Sterownik do saun z wodoodpornym czujnikiem temperatury do +125 stopnii! Włączaj saunę w trakcie powrotu do domu!

wLightBox PROwLightBox PROSterownik do taśm LED RGBW 12-24V możliwy do podłączenia w oddalonym miejscu oraz bez potrzeby chowania go.

wLightBoxS PROwLightBoxS PROŚciemniacz do jednokolorowych taśm LED 12-24 V możliwy do podłączenia w oddalonym miejscu oraz bez potrzeby chowania go.

actionBox

actionBox

Fizyczny lub wirtualny, wielofunkcyjny wyzwalacz akcji.

 

Sensory WiFi i produkty μWiFi

airSensor

airSensor

Czujnik jakości powietrza w twoim domu i smartfonie! Idealny do monitorowania czystości powietrza w domu i na zewnątrz.

tempSensor

tempSensor

Czujnik temperatury od -55 do 125 stopni Celsjusza z roczną historią i interaktywnym wykresem!

uRemote

uRemote

Pilot µWiFi z funkcją ładowania. Kontroluj do 12 urządzeń z jednego pilota! Występuje w wersji białej i czarnej.

inBox

inBoxPrzyciski do dowolnego sterownika w dowolnym miejscu bez prowadzenia przewodów. Kontroluj do 28 urządzeń.

proxiBox

proxiBoxCzujnik zbliżeniowy do sterowania modułami wBox.

 

Sterowniki bez WiFi

parkingSensor

parkingSensor

Czujnik parkowania – idealny wskaźnik podjazdu do ściany lub zajętości miejsca na parkingu.

proxiSwitch

proxiSwitch

Sterownik z każdego przedmiotu! Niewidzialny łącznik 12-24V. Steruj dotknięciem lub zbliżeniem dłoni!

proxiDimmer

proxiDimmer

Ściemniacz z każdego przedmiotu! Niewidzialny sterownik LED 12-24V. Ściemnianie poprzez zbliżenie dłoni.

twilightSwitch

twilightSwitchZmierzchowy sterownik do LED, mieszczący się w profil aluminiowy.

reflectiveSwitch

reflectiveSwitchOdbiciowy sterownik do LED 12-24V. Automatycznie włączane światła w twojej szufladzie, szafie, garderobie. Mieści się w profilu LED.

ampBox

ampBox

Czterokanałowy wzmacniacz – podłącz taśmy LED/LED RGBW dużej mocy lub przekraczające 5 metrów.

Sterowniki Bluetooth

lightBox v4

lightBox v4

Sterownik do oświetlenia 12-24V LED RGBW

  

Jeśli interesują Cię rozwiązania które mamy w ofercie, zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci dobrać urządzenia do Twoich potrzeb.

Możemy pokazać Ci urządzenia, zademonstrować jak działają.

Nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.